Nagrody rok szkolny 2018/2019

Stypendium Wójta Gminy Czarna w roku szkolnym 2018/2019 za najwyższą średnią w szkole otrzymała:

Michalina Bieszczad - klasa III gimnazjum, średnia ocen: 5,17

Nagrodę Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali:

Magdalena Wstawska - za wysokie wyniki uzyskane na egzaminie gimnazjalnym.

Agata Stolarczyk – otrzymuje Nagrodę Dyrektora za aktywne i systematyczne uczestnictwo w pracach szkoły i środowiska lokalnego. Godne reprezentowanie szkoły na różnorakich konkursach artystycznych, działalność w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu, aktywne uczestnictwo w akademiach szkolnych, rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności. Za prezentowanie wysokiej kultury osobistej, wrażliwości na potrzeby innych oraz nienaganną opinię w środowisku szkolnym.

Roksana Sawicka – otrzymuje Nagrodę Dyrektora za to, że na przestrzeni trzech ostatnich lat może poszczycić się 100 % frekwencją na zajęciach.

  

Puchary od Radnej Pani Anny Popielarczyk dla najlepszego sportowca otrzymali:

Agata Stolarczyk i Filip Skrzek - klasa III gimnazjum
Oliwia Piróg i Dominik Szatko - klasa VI

Nagrody dla uczniów ufundowane przez Radę Rodziców

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce w klasach I-II otrzymali:

  1. Laura Nicoś kl. II
  2. Emilia Szęszoł kl. II
  3. Paulina Michoń kl. II
  4. Dawid Wstawski kl. II
  5. Mateusz Babik kl. I
  6. Oskar Daniek kl. I
  7. Ksawery Ferenc kl. I
  8. Paweł Kozioł kl. I
  9. Julia Kramarczyk kl. I
  10. Maria Małek kl. I
  11. Emilia Milas kl. I
  12. Filip Milas kl. I

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce: 

  1. Kinga Wstawska kl. IV
  2. Anna Longosz kl. IV
  3. Michał Nowak kl. V
  4. Aleksandra Naleźny kl. V
  5. Dominik Szatko kl. VI
  6. Karolina Naleźny kl. VII
  7. Michalina Bieszczad kl. III G
  8. Magdalena Wstawska kl. III G
  9. Agata Stolarczyk kl. III G

Nagrody książkowe za 100% frekwencję otrzymali:

  1. Ksawery Ferenc kl. I
  2. Paweł Kozioł kl. I
  3. Roksana Sawicka kl. III G

 Dyplomy dla najlepszego czytelnika otrzymali:

  1. Filip Milas kl. I
  2. Ksawery Ferenc kl. I
  3. Maria Małek kl. I
  4. Marcelina Smagacz kl. I
  5. Paulina Michoń kl. II
  6. Emilia Szęszoł kl. II
  7. Dawid Wstawski kl. II
  8. Kinga Wstawska kl. IV
  9. Aleksandra Naleźny kl. V
  10. Katarzyna Naleźny kl. III G
  11. Magdalena Wstawska kl. III G
  12. Agata Stolarczyk kl. III G

Dyplom dla uczniów za pracę w szkolnym Wolontariacie

  1. Zuzanna Babik
  2. Nika Borowska
  3. Milena Koziara
  4. Hubert Kędziera
  5. Hubert Czapla
  6. Wiktoria Kipa
  7. Kornelia Siepierska
  8. Hanna Nowak
  9. Adam Naleźny
  10. Piotr Naleźny
  11. Eryk Wałęga
  12. Kacper Kręzel
  13. Konrad Stachnik
  14. Justyna Nieniec
  15. Tymoteusz Juszczyk
  16. Przemysław Naleźny
  17. Daniel Florkiewicz
  18. Marcelina Smagacz
  19. Julia Kramarczyk
  20. Emilia Milas
  21. Ksawery Ferenc
  22. Dawid Kurdziel
  23. Paweł Kozioł
  24. Maria Małek
  25. Filip Milas
  26. Oliwier Juszczyk
  27. Mateusz Babik
  28. Oskar Daniek
  29. Paweł Cichoń
  30. Lena Kramarczyk
  31. Maja Kręzel
  32. Emilia Szęszoł
  33. Aleksandra Knych
  34. Dawid Wstawski
  35. Paulina Michoń
  36. Laura Nicoś

 

Dyplom ukończenia rocznego przygotowania przedszkolnego.
Dyplom ukończenia religii dla oddziału przedszkolnego.

 

 

 

luty 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
1118387
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
1082
471
6984
1085437
44497
43490
1118387

Twoje IP: 34.204.183.113
2020-02-27 23:33:17