OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

I PÓŁROCZE

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

etap

tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Ksawery Ferenc

III

powiatowy

Konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne wakacje”.

Marta Majka

Emilia Milas

I

szkolny

Gang słodziaków na koszulkach

Marta Majka

Eryk Wałega

II

gminny

Śpiewamy dla niepodległej-konkurs piosenki patriotycznej

Urszula Struzik

Hanna Nowak

III

gminny

Ozdoba choinkowa

Urszula Struzik

Hubert Czapla

Julia Kramarczyk Ksawery Frerenc

Filip Milas

wyróżnienie

powiatowy

Niepodległość jest
w nas.
Moja Ojczyzna za 100 lat.

Marta Majka

Dawid Wstawski

I

szkolny

Zakładka do książki

Czesława Baryłecka

Paweł Cichoń

II

Emilia Szęszoł

II

Aleksandra Knych

wyróżnienie

Paulina Michoń

wyróżnienie

Filip Milas

I

szkolny

Zakładka do książki

Marta Majka

Emilia Milas

II

Ksawery Ferenc

II

Emilia Milas

I

szkolny

Pod kolorowym parasolem jesieni.

Marta Majka

Ksawery Ferenc

II

Julia Kramarczyk

II

Maria Małek

III

GIMNAZJUM

Aleksandra Naleźny

Karolina Naleźny

Wiktoria Kędzior

II

powiatowy

Konkurs na filmowy spot reklamowy pt. „Bezpieczne wakacje 2018”

Ewa Baryłecka

Agata Stolarczyk

wyróżnienie

wojewódzki

Dyktando Niepodległościowe-

Po polsku o historii

Wioletta Kapustka

Michalina Bieszczad

laureat

Agata Stolarczyk

wyróżnienie

gminny

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej

Wioletta Kapustka

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

I PÓŁROCZE

 

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

etap

tytuł

opiekun

GIMNAZJUM

Roksana Sawicka

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

Maksymilian Czapla

II

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

wyróżnienie

gminny

Szopka Bożonarodzeniowa

Agnieszka Zych

   

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko ucznia

miejsce

etap

Tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Aleksander Milas

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Julia Kulczyk

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Filip Milas

wyróżnienie

gminny

Stroik Bożonarodzeniowy

Czesława
Baryłecka

Oskar Daniek

wyróżnienie

gminny

Stroik Bożonarodzeniowy

Czesława
Baryłecka

GIMNAZJUM

Wiktoria Czapla

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż
-Lorek

Wiktoria Czapla

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

II

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

III

gminny

Szopka Bożonarodzeniowa

Agnieszka
Zych

Wiktoria Czapla

I

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

wyróżnienie

powiatowy

Zdrowe wakacje

Wioletta
Drożdż-Lorek

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

I PÓŁROCZE 

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dominik Szatko

II

szkolny

Pięknie czytam

Czesława Baryłecka

Jakub Kutrzuba

wyróżnienie

szkolny

Pięknie czytam

Czesława Baryłecka

Julia Knych

wyróżnienie

szkolny

Pięknie czytam

Czesława Baryłecka

Oliwia Piróg

wyróżnienie

szkolny

Pięknie czytam

Czesława Baryłecka

Oliwia Piróg

I

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Wiktoria Kędzior

I

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Gabriel Czapla

I

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Szymon Popielarz

III

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Julia Kulczyk

III

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Jakub Kutrzuba

III

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Michał Nowak

III

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Aleksandra Naleźny

III

szkolny

Ilustracje do wierszy Brzechwy

Czesława Baryłecka, Marta Majka

Dawid Babik

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

Maksymilian Czapla

III

powiatowy

Namaluj Internet

Wioletta Drożdż-Lorek

Gabriel Czapla

II

ogólnopolski

Namaluj Internet

Wioletta Drożdż-Lorek

Dawid Babik

wyróżnienie

ogólnopolski

Zasmakuj w naszych rybach

Wioletta Drożdż-Lorek

Aleksander Milas

wyróżnienie

ogólnopolski

Zasmakuj w naszych rybach

Wioletta Drożdż-Lorek

Wiktoria Milas

wyróżnienie

ogólnopolski

Zasmakuj w naszych rybach

Wioletta Drożdż-Lorek

Seweryn Kipa

wyróżnienie

ogólnopolski

Zasmakuj w naszych rybach

Wioletta Drożdż-Lorek

Oliwia Knych

wyróżnienie

ogólnopolski

Zasmakuj w naszych rybach

Wioletta Drożdż-Lorek

Maksymilian Czapla

wyróżnienie

międzynarodowy

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

Maksymilian Czapla

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Wiktoria Czapla

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

wyróżnienie

gminny

Szopka Bożonarodzeniowa

Agnieszka Zych

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Gabriela Wałęga

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

Konrad Knych

III

gminny

Szopka Bożonarodzeniowa

Agnieszka Zych

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Patrycja Czapla

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

 

Czytaj więcej...

 

październik 2019
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
834400
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
1506
6376
7882
790876
69476
168944
834400

Twoje IP: 100.24.122.228
2019-10-14 04:00:31