OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2018/2019

I półrocze 

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM

Mateusz Czerwiec

 I

 powiatowy

skok w dal 

Dawid Żarowski

 XVI

 wojewódzki

VII, IIIG chłopcy 

III 

 gminny

piłka koszykowa 

VII, IIIG chłopcy 

 II

piłka ręczna

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2017/2018

I PÓŁROCZE

Imię i nazwisko ucznia/klasy

miejsce

etap

dyscyplina

SZKOŁA PODSTAWOWA

IV-VI(dziewczęta)

II

gminny

mini piłka ręczna

IV-VI (chłopcy)

IV

gminny

mini piłka ręczna

IV-VI(dziewczęta)

III

gminny

mini piłka  koszykowa

Eliza Wałęga

II

powiatowy

bieg na 60 m

Eliza Wałęga

XXII

wojewódzki

bieg na 60 m

Oliwia Piróg

VI

powiatowy

Bieg na 60 m

GIMNAZJUM

II-III  (dziewczęta)

II

gminny

piłka koszykowa

II-III (chłopcy)

I

powiatowy

piłka nożna halowa (Turniej Mikołajkowy
w Pilźnie )

Dominika Szydłowska

III

powiatowy

skok w dal

Dominika Szydłowska

XX

wojewódzki

skok w dal

Mateusz Czerwiec

V

powiatowy

skok w dal

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017

I PÓŁROCZE 

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

kl. IV- V chłopcy

IV

gminny

Mini piłka ręczna

Dawid Żarowski

kl. IV-V dziewczęta

III

gminny

Mini piłka koszykowa

Eliza Wałęga

II

powiatowy

bieg na 60 m

Eliza Wałęga

XXIV

wojewódzki

bieg na 60 m

PUBLICZNE GIMNAZJUM

kl. I-III dziewczęta

III

gminny

Piłka koszykowa

Dawid Żarowski

kl. I-III chłopcy

I

gminny

Piłka ręczna

kl. I-III chłopcy

I

powiatowy

Piłka nożna halowa - Turniej Mikołajkowy w Pilźnie

Dominika Szydłowska

I

powiatowy

skok w dal

Dominika Szydłowska

XIII

wojewódzki

skok w dal

  

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016

I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

kl. IV, VI chłopcy

I

gminny

Mini piłka ręczna

Dawid Żarowski

kl. IV, VI chłopcy

III

powiatowy

Mini piłka ręczna

kl. IV, VI dziewczęta

II

gminny

Mini piłka koszykowa

PUBLICZNE GIMNAZJUM

kl. I-III dziewczęta

III

gminny

Piłka koszykowa

Dawid Żarowski

kl. I-III chłopcy

III

gminny

Piłka ręczna

kl. I-III chłopcy

II

powiatowy

Piłka nożna halowa - Turniej Mikołajkowy w Pilźnie

  

Czytaj więcej...

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015

I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

dyscyplina

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Natalia Milas

II

powiatowy

bieg na 60 m

Dawid Żarowski

Łukasz Kutrzuba

II

powiatowy

skok w dal

Natalia Milas

XIV

wojewódzki

bieg na 60 m

Łukasz Kutrzuba

XX

wojewódzki

skok w dal

Filip Skrzek

II

powiatowy

rzut piłeczką palantową

Dominika Szydłowska

II

powiatowy

skok w dal

Dominika Szydłowska

VI

wojewódzki

skok w dal

kl. V, VI chłopcy

I

gminny

mini piłka ręczna

I

powiatowy

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Wioletta Konieczna

II

powiatowy

bieg na 100 m

Dawid Żarowski

Magdalena Biestek

IV

powiatowy

skok w dal

Czytaj więcej...

 

październik 2019
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
839332
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
3
6435
12814
790876
74408
168944
839332

Twoje IP: 18.204.227.250
2019-10-15 00:00:37