Tytuł "Przyjaciel Szkoły"

 Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń...

 

"Przyjaciel Szkoły 2019/2020"

 Tytuł "Przyjaciel Szkoły" w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali: 

 

 

 • Państwo Aneta i Tomasz Milasza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w bezinteresownej pomocy w zorganizowaniu spotkania integracyjnego dla klas I-III na terenie swojego ogrodu. Umożliwienie dzieciom korzystania z prywatnych zabawek, sprzętu ogrodowego dla dzieci.
 • Pani Ewa Nowak - za systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się przekazaniem zabawek do oddziału przedszkolnego. Publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym, przejawiające się w pomocy w przygotowaniu imprezy środowiskowej pt. „Wieczór ballad”. 
 • Pani Justyna Wilczyńska - za systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się przekazaniem zabawek do oddziału przedszkolnego.
 • Pani Katarzyna Knychza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się pomocą przy organizacji imprez i uroczystości szkolnych.
 • Pani Agata Ligęskaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się pomocą przy organizacji imprez i uroczystości szkolnych.
 • Pani Lidia Smagaczza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w przygotowaniu i przeprowadzeniu spotkania edukacyjnego dla uczniów klas 0 – III przybliżającego dzieciom wiedzę nt. zawodu krawcowej, materiałów krawieckich i bezpieczeństwa w posługiwaniu się sprzętami krawieckimi. Znaczącą pomoc materialną i finansową na rzecz placówki oraz jej uczniów, przejawiającą się uszycie, sukienki dla lalek w oddziale przedszkolnym oraz uszyciem stroju dla Czerwonego Kapturka na przedstawienie szkolne i przekazanie na rzecz szkoły.
 • Pani Barbara Mrzygłódza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się pomocą przy organizacji projektu „Biblioteka przedszkolaka”.
 • Pan Krzysztof Wałęgaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w przygotowaniu i przeprowadzeniu spotkania edukacyjnego dla uczniów klas 0 – III przybliżającego dzieciom wiedzę nt. zawodu mleczarza, produktów mlecznych i przygotowywanych z mleka serów, jogurtów itp. Zapoznanie dzieci z walorami zdrowotnymi tych produktów.
 • Pani Wioletta Czaplaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w publicznym udziale w szkolnym spotkaniu nt. Praw Dziecka.
 • Pani Marta Wstawskaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Emilia Szęszołza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Agnieszka Nicośza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Beata Michońza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Ewa Kręzelza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Maria Knychza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Agnieszka Kramarczykza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Anna Cichońza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Krystyna Naleźnyza publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym, przejawiające się w pomocy w przygotowaniu imprezy środowiskowej pt. „Wieczór ballad”.
 • Pani Natalia Longoszza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w aktywnej działalności na rzecz Rady Rodziców i wspieraniu realizacji działań szkoły.
 • Pan Andrzej Kurdziel – za publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym, przejawiające się w pomocy w przygotowaniu imprezy środowiskowej pt. „Wieczór ballad”.

"Przyjaciel Szkoły 2018/2019"

 Tytuł "Przyjaciel Szkoły" w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali:

 

 • Państwo Agnieszka i Krzysztof Nicoś – za znaczącą pomoc finansową i materialną na rzecz placówki oraz jej uczniów przejawiającą się w zorganizowaniu czekoladowej wyspy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

 • Pani Natalia Longosz – za duże zaangażowanie w pełnieniu funkcji przewodniczącej Rady Rodziców, ofiarnej pracy na rzecz szkoły oraz przygotowanie Dnia Dziecka dla uczniów.

Czytaj więcej...

"Przyjaciel Szkoły 2017/2018"

 Tytuł "Przyjaciel Szkoły" w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali:

 

 • Dowódca 33 Batalionu Piechoty Lekkiej 3. Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej płk Roland Waszkowiak.
 • Ppłk Adam Kantor.
 • Urząd Miejski w Dębicy.

Czytaj więcej...

 

maj 2021
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
2684960
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
1615
4768
10634
2630231
58275
156572
2684960

Twoje IP: 18.206.238.77
2021-05-11 13:32:23