Tytuł "Przyjaciel Szkoły"

 Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń...

 

"Przyjaciel Szkoły 2019/2020"

 Tytuł "Przyjaciel Szkoły" w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali: 

 

 

 • Państwo Aneta i Tomasz Milasza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w bezinteresownej pomocy w zorganizowaniu spotkania integracyjnego dla klas I-III na terenie swojego ogrodu. Umożliwienie dzieciom korzystania z prywatnych zabawek, sprzętu ogrodowego dla dzieci.
 • Pani Ewa Nowak - za systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się przekazaniem zabawek do oddziału przedszkolnego. Publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym, przejawiające się w pomocy w przygotowaniu imprezy środowiskowej pt. „Wieczór ballad”. 
 • Pani Justyna Wilczyńska - za systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się przekazaniem zabawek do oddziału przedszkolnego.
 • Pani Katarzyna Knychza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się pomocą przy organizacji imprez i uroczystości szkolnych.
 • Pani Agata Ligęskaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się pomocą przy organizacji imprez i uroczystości szkolnych.
 • Pani Lidia Smagaczza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w przygotowaniu i przeprowadzeniu spotkania edukacyjnego dla uczniów klas 0 – III przybliżającego dzieciom wiedzę nt. zawodu krawcowej, materiałów krawieckich i bezpieczeństwa w posługiwaniu się sprzętami krawieckimi. Znaczącą pomoc materialną i finansową na rzecz placówki oraz jej uczniów, przejawiającą się uszycie, sukienki dla lalek w oddziale przedszkolnym oraz uszyciem stroju dla Czerwonego Kapturka na przedstawienie szkolne i przekazanie na rzecz szkoły.
 • Pani Barbara Mrzygłódza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się pomocą przy organizacji projektu „Biblioteka przedszkolaka”.
 • Pan Krzysztof Wałęgaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w przygotowaniu i przeprowadzeniu spotkania edukacyjnego dla uczniów klas 0 – III przybliżającego dzieciom wiedzę nt. zawodu mleczarza, produktów mlecznych i przygotowywanych z mleka serów, jogurtów itp. Zapoznanie dzieci z walorami zdrowotnymi tych produktów.
 • Pani Wioletta Czaplaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w publicznym udziale w szkolnym spotkaniu nt. Praw Dziecka.
 • Pani Marta Wstawskaza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Emilia Szęszołza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Agnieszka Nicośza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Beata Michońza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Ewa Kręzelza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Maria Knychza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Agnieszka Kramarczykza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Anna Cichońza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się we wspieraniu działań klasowych wpływających na pozytywny wizerunek w środowisku szkolnym.
 • Pani Krystyna Naleźnyza publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym, przejawiające się w pomocy w przygotowaniu imprezy środowiskowej pt. „Wieczór ballad”.
 • Pani Natalia Longoszza systematyczną i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych, przejawiającą się w aktywnej działalności na rzecz Rady Rodziców i wspieraniu realizacji działań szkoły.
 • Pan Andrzej Kurdziel – za publiczne wspieranie i popularyzowanie działań szkoły wpływające na pozytywny wizerunek w środowisku lokalnym, przejawiające się w pomocy w przygotowaniu imprezy środowiskowej pt. „Wieczór ballad”.

"Przyjaciel Szkoły 2018/2019"

 Tytuł "Przyjaciel Szkoły" w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali:

 

 • Państwo Agnieszka i Krzysztof Nicoś – za znaczącą pomoc finansową i materialną na rzecz placówki oraz jej uczniów przejawiającą się w zorganizowaniu czekoladowej wyspy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

 • Pani Natalia Longosz – za duże zaangażowanie w pełnieniu funkcji przewodniczącej Rady Rodziców, ofiarnej pracy na rzecz szkoły oraz przygotowanie Dnia Dziecka dla uczniów.

Czytaj więcej...

"Przyjaciel Szkoły 2017/2018"

 Tytuł "Przyjaciel Szkoły" w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali:

 

 • Dowódca 33 Batalionu Piechoty Lekkiej 3. Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej płk Roland Waszkowiak.
 • Ppłk Adam Kantor.
 • Urząd Miejski w Dębicy.

Czytaj więcej...

 

listopad 2020
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
2017494
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
943
1597
27985
1968972
84983
103756
2017494

Twoje IP: 34.200.252.156
2020-11-27 14:01:22