OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko ucznia

miejsce

etap

Tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Aleksander Milas

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Julia Kulczyk

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Filip Milas

wyróżnienie

gminny

Stroik Bożonarodzeniowy

Czesława
Baryłecka

Oskar Daniek

wyróżnienie

gminny

Stroik Bożonarodzeniowy

Czesława
Baryłecka

GIMNAZJUM

Wiktoria Czapla

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż
-Lorek

Wiktoria Czapla

III

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

II

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

III

gminny

Szopka Bożonarodzeniowa

Agnieszka
Zych

Wiktoria Czapla

I

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta
Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

wyróżnienie

powiatowy

Zdrowe wakacje

Wioletta
Drożdż-Lorek

 II PÓŁROCZE

 

Imię

i nazwisko ucznia

miejsce

etap

tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Paulina Michoń

I

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Czesława Baryłecka

Emilia Szęszoł

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Dawid Wstawski

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Dawid Kurdziel

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Natasza Milas

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Urszula Struzik

Julia Florkiewicz

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Michał Nowak

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Marta Majka

Wiktoria Kędzior

wyróżnienie

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II oczami dziecka"

Gabriel Czapla

wyróżnienie

gminny

Zakładka do książki

Marta Majka, Urszula Struzik

Aleksandra Naleźny

wyróżnienie

gminny

Zakładka do książki

Jakub Kurdziel

wyróżnienie

gminny

Zakładka do książki

Julia Florkiewicz

wyróżnienie

gminny

Zakładka do książki

Wiktoria Kędzior

wyróżnienie

gminny

Zakładka do książki

Julia Florkiewicz

wyróżnienie

gminny

Moja pisanka wielkanocna

Dominik Szatko

wyróżnienie

gminny

Moja pisanka wielkanocna

Agnieszka Zych

Karolina Naleźny

wyróżnienie

gminny

Konkurs wiedzy o wiosennych obrzędach

Agnieszka Browska

Dawid Babik

wyróżnienie

gminny

Konkurs wiedzy o wiosennych obrzędach

GIMNAZJUM

Wiktoria Czapla

I

powiatowy

Zdrowy styl życia - mój własny wybór

Wioletta Drożdż-Lorek

Wiktoria Czapla

I

ogólnopolski

Kartka Wielkanocna

Maksymilian Czapla

I

ogólnopolski

Kartka Wielkanocna

Dominika Szydłowska

IV

powiatowy

Mistrzostwa pierwszej pomocy

Agnieszka Zych

Marcelina Borek

IV

powiatowy

Mistrzostwa pierwszej pomocy

Agata Stolarczyk

IV

powiatowy

Mistrzostwa pierwszej pomocy

Sebastian Szatko

III

gminny

Pisanka Wielkanocna

 

 

styczeń 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
1045230
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
31
841
872
1038863
14830
68040
1045230

Twoje IP: 3.214.184.250
2020-01-20 00:29:42