OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 I PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Magdalena Wstawska

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

Maksymilian Czapla

wyróżnienie

gminny

Szopka Bożonarodzeniowa

Agnieszka Zych

Roksana Sawicka

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Wioletta Drożdż-Lorek

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Patrycja Czapla

II

ogólnopolski

Kartka Świąteczna

Wioletta Drożdż-Lorek

Patrycja Sawicka

laureat

ogólnopolski

Kartka Bożonarodzeniowa

Gabriela Bylica

wyróżnienie

ogólnopolski

Kartka Świąteczna - wspaniały upominek

Patrycja Czapla

IV

powiatowy

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Agnieszka Zych

 

II PÓŁROCZE

Imię
i nazwisko

miejsce

etap

tytuł

opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA

Igor Popielarz

III

ogólnopolski

Kartka Wielkanocna

Wioletta Drożdż-Lorek

Roksana Sawicka

wyróżnienie

ogólnopolski

Gabriel Czapla

I

gminny

Pisanka Wielkanocna

Agnieszka Zych

Michał Nowak

II

gminny

Milena Zator

III

gminny

Jakub Kutrzuba

II

gminny

Wojciech Kutrzuba

III

gminny

Sebastian Szatko

I

gminny

Patrycja Babik

III

gminny

Zwyczaje Wielkanocne

Wioletta Knych

Natalia Milas

Magdalena Wstawska

Michał Nowak

III

gminny

Konkurs Poezji Dziecięcej - Zwierzęta wokół nas

Monika Wiktor

Gabriel Czapla

wyróżnienie

gminny

Mateusz Czerwiec

III

gminny

Młody hydrolog

Agnieszka Zych

Igor Popielarz

Magdalena Wstawska

Magdalena Wstawska

III

powiatowy

Ogólnopolski Konkurs Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka Innego Wymiaru"

Wioletta Drożdż-Lorek

Karolina Naleźny

III

powiatowy

Powiatowy Konkurs Plastyczny i Informatyczny "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości"

Czesława Baryłecka

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Patrycja Sawicka

II

ogólnopolski

Kartka Wielkanocna

Wioletta Drożdż-Lorek

Gabriela Bylica

wyróżnienie

ogólnopolski

Kamila Żołądź

laureat

gminny

Konkurs Poezji Religijnej

Wioletta Knych

Aleksandra Majka

laureat

gminny

Aleksandra Majka

I

gminny

Rozgrywki matmatyczno-chemiczne

Agnieszka Zych, Ewa Baryłecka, Marta Wilk

Patrycja Czapla

Dominik Ciołek

Aleksandra Majka

IV

gminny

Konkurs o uzależnieniach

Agnieszka Zych

Dominik Ciołek

Patrycja Czapla

III

powiatowy

Ogólnopolski Konkurs Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka Innego Wymiaru"

Ewa Baryłecka

Wiktoria Tryba

III

gminny

I Gminny Turniej Scrabble

Monika Sikora

Patrycja Czapla


 

sierpień 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
1591945
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
216
4417
13967
1548284
18544
140469
1591945

Twoje IP: 75.101.173.236
2020-08-05 01:42:47